1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Satanizm Insan Kurban Etme Ayini

'KaraNot TuBe' forumunda Slipknot tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Slipknot

Slipknot Administratör

Son zamanların en çok ilginç çeken videolarından biriyle Kara Not ekibi olarak yeniden karşınızdayız. Satanist bir grubun belirli bir ayin çerçevesinde satanist insan kurban etme videosu bu. Video yabancı kaynaklardan alıntıdır.

Belirtmek istiyorum ki yabancı kaynaklardaki araştırmacılar videonun sahte olduğu yönünde yorum yapmışlar. Fakat ne kadar doğru ya da neleri gizlemek istedikleri konusu da bir merak mevzusu.

Aynı zamanda dünya üzerindeki yüzbinlerce uzman video analizcisi videonun gerçekliğini onaylamakta. Anlaşılan o ki, çelişkili bir durum söz konusu.

Ya tamamen düzmece bir olay, ya da örtülmeye çalışılan gerçek bir olay. Yorumuz sizlere bırakıyorum ve videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum.

batuhan76 ve Anafiel bunu beğendi.
  2. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Cnn'in haberine göre Cern soruşturma başlatmış. Yine de bilemeyiz belki canlandırma falandır. Ama Krişna heykeli gerçek onu biliyorum Cern'de neden Krişna heykeli var diye tartışılır yıllardır.Bana da garip gelmişti ondan hatırlıyorum.

3. Dünya da çok fazla psikopat var olabilir gerçek ama bence değildir.

4. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Bir çok din ve örgütün insan kurban ettiğini biliyoruz. Görüntüler bana gerçekçi geldi açıkçası...

5. Youyube YouTube'daki istediği videoyları bırakıyor işlerine gelmeyenleri siliyorlar biz bir kaç free energy , Elektro-gravitasyonel yani uçan cisimler motorları gizli teknolojiler üzerine vesaire gibi araştırmalar yapıyoruz meraklısıyız teknik bilgimiz ileri seviyede bir grup arkadaşız videolar paylaştığımızda YouTube kanalımızın tümünü hemen kökünden kapatıyor siliniyor, ama sahte bilgiler veren free energy vesaire sahtekarca yapılmış gerçek dışı aldatıcı videolar çok sayıda dolaşıyor ve hiç silinmiyor
    benim bildiğime göre youtube satanizmi teşvik eder ,bu videonun gerçek olduğu kanaatindeyim sahsen...

Helen bunu beğendi.
  6. Mobilde video görünmüyor, sadece bende mi böyle?

Helen bunu beğendi.
  7. site adroid telefon ile uyumlu ben seyredebiliyorum ,belki youtube aplikasyonu yüklemen gerekiyordur youtube'nin kendisinden seyretmek için link

Helen bunu beğendi.
  8. Sanırım internetimle ilgiliydi sorun şimdi izleyebildim.

Keşke devamı da olsaydı çok merak ettim

Helen bunu beğendi.
  9. Anafiel

Anafiel Süper Moderatör

Evet devamını bende çok merak etmiştim.

Helen bunu beğendi.
  10. Galiba videonun tümü bu olmalı

11. Neden Yaptı ki Şimdi Görmediği Ve Yalandan İsimleri Kitaplarda Yazıldığı Denilen Şeytana Neden İnandı Ki
    Şeytan Bu Dünyada Size Ders Veren Bir Yobazdan Başka Bir şey Değildir !!
    Teşekkürler

12. iyi hatırlıyorsam kuranda 27 ayete yazar örneğin Zuhruf Suresi 62. Ayet:
    ''Ve Şeytan, sizi yoldan çıkarmasın; şüphe yok ki o, size apaçık bir düşmandır.''
    ama ona tapanlar var
    Büyüklerin meşhur bir sözleri vardır her şeyi bil ama her şeyi yapma
    farklı kültürlerin, dinlerin inaçların felsefelerin de görüşlerini..
    Bilmek yararlı olmazmı...
    De ki: Bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? " (Zümer, 39/9).

13. Haklısın ancak sırra ermiş kişilerin halk içinde ''yobaz, deli ,kafir vb.'' şeylere yakıştırlıp dışlanıp hatta sonları ölüme kadar sürüklenmiştir.
    Örnek vermek gerekirse Hallac-ı Mansur '' En El-Hak '' demiştir. (Günümüz karşılığı ben yaratanım ben hakkım gibi bir anlama çıkıyor )
    Ve dönemin padişahı tarafından derisi yüzdürülüyor bu sözü yüzünden.
    Dediği doğru Vahdet-i Vücud inancına dayanıyor hani bizler ve evren aslında bir bütünüz ve yaratıcının yansımasıyız diye bu mesele.
    Sözü özü şudur kardeşim her doğru her yerde söylenmez.
    Ve bazı şeylerin sır olarak kalması gerekir.

14. "her doğru her yerde söylenmez.
    Ve bazı şeylerin sır olarak kalması gerekir.",insan ya bir duruşa veya bir görüşe dahil olurur (çok nadir )maalesef öyle ama ben sahsen
    her şeyi göze aldım pozisyonumda çok zorda olasa ikincisi seçtim''yobaz, deli ,kafir vb.'' bunları biliyoruz hatta dinsiz mason siyonist gomünister derler
    ve bunların hepside medya özellikle günümüzde silahlardan daha kuvvetli görsel medya aracıyla slgoanlaşıyor ben sahsen O
    bu şu demem okurum ikra yani oku okrum tedbirliyim ama doğrudan da şaşmam
    ha bu arada site admin ve moderarörlerlerinde duyuru yapmak isterim (sildikleri makaeler odu halbuki herkez yazdığından sorumlıdur ve suç işkal ediyorsa suçludur) almanların meşhur atasözleri varır susma sustukça sıra sana gelecek sözleri emin olun öyle olacak !!
    ve seçenekte sizin!!!politita dedikleri insanların hayatlarını doğrudan etkiliyor!!!
    hep sçenekler sizin ama seçtirenler maalesef din vicdan duydu sömücülerin (hiç alakadar olmasalarda sadece cüppe sakal türban dış görünüç vb çok yeterli fazasıyla ouyor isterlerse ateist olsular )
    ''ChocolatRoux'' acaip yanıt "langage de politiciens" derler buna fransızcada ne suya se sabuna değdirmeden konuşmak lütfen bana bir pozisyon gösterirmisin ,....bana tersolsa dahi gerçek hakiki bir dururuş görüş sergilemeni tercih ederdim eğer var ise...

Son düzenleme: 18 Aralık 2016
  15. Rune Mistress

Rune Mistress Administratör

Mesele suç teşkil etmesi değil. Kaldi ki sildiğimiz konuda da öyle bir durum söz konusu değildi zaten internette onlarca sitede olan bir şeydi. Ancak forumlarda siyaset ve din konuşulduğunda küfürler hakeretler havada uçuşuyor. Biz bu forumda huzursuzluk istemiyoruz. Komlo teorileri, mistisizm ve teozofi konumuz dahilinde olduğundan bu konudaki paylaşımlara yer veriyoruz bilgi paylaşımı amaçlı. Kaldı ki bu paylaşımlara da ekstra özen gösteriyorum ki konu dışına çıkmasın diye. Ama bu konular haricinde siyaset ve din tartışılmasını yasakladık. Tamamen forumun huzurunu koruma amaçlı.

Son düzenleme: 18 Aralık 2016
  16. Açıkçası kafamın çok yoğun duygularla dolu olduğu bir dönemden geçiyorum.
    merak ve korku da birbirine karışmış durumda çünkü ben araştırdıkça okudukça doğru bildiğim şeylerin aslında ne kadar saçma sapan şeyler olduklarının farkına varıyorum.
    Kendimi okuyan araştıran kendince bağlantılar kurmaya çalışan bir araştırma gönüllüsü olarak gördüğüm kadar sırf araştırıyorum diye çevremde kafir mason sanatist gibi karşılıklarını hak etmediğim damgaları yemisligim gerçeği var.
    Düşünce olarak birbirimize ters dustugumuzu sanmıyorum çünkü bende araştırmama engel olmaya çalışan biri olunca Kuran'daki ilk emir olan 'İkra' okuyu dayanak gösterdiğim oluyor.
    Dediklerini düşündüm haklı olduğun kanaatindeyim.

Görmek araştırmak farkına varmak bir kişiyi mason kafir satanist vb. yapmaz tabiri caizse "Diğerleri"nden farklı yapar.

vakog bunu beğendi.