1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kara Not - Öneri, İstek, Şikayet Kategorisi Hakkında

'Öneri & İstek & Şikayet' forumunda Slipknot tarafından 7 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Slipknot

Slipknot Administratör

Arkadaşlar emin olun sizden daha çok istiyorum elimdeki kaynakları paylaşmayı ben de. Durum şu ki bazı e-postalar aldım kitabın yazarları ve de yayın hakkı sahiplerinden. Olayı mahkemeye kadar taşıyacaklarına dair..

Kitaplarımızı mecburiyetten kaldırdık. Son olarak, sitemizdeki kitapların kaldırılmasından dolayı zararlarını telafi dahi edemedik daha. Diğer yönetici arkadaşlarla görüşüp bu olaya çözüm bulmaya çalışacağım emin olun.

2. umarım bir çözüm bulursunuz sahsen ben bu tür şeylerin Paranormal Kaynaklar - Parapsikoloji vesaire para karşılığı ticari olmasına karşıyım gerçekten insanlara faydalı olmak isteyen için para birinci planda olmaz
    şahsen yurt dışında yaşıyorum kitap almak istiyorum ama gönderme parası 3-4 kat kitabın fiyatı artı gönderme zamanı çok uzun ....

3. He evet yazarlar sorun çıkartabilir o konuda dikkatli olmak lazım ama şöyle bişi var bide nette sürekli dolaşan kitapları burda paylaşmak zaten anlamsız ve ben çoğunu beğenmiyorum zaten eski-köklü-işe yarar yazarı ölmüş :D kitaplar arıyorum hani bana dedemden ninemden kaldı gibisinden anca o kaynaklarla biyerlere ulaşabiliriz yoksa nette bakıyorum cadılıkla ilgili bi kitaba yemek kitabı gibi resmen bunlar anca temel olur bizi daha ileriye götürmez

Etiketler: