1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Gothic Evi Böyle Olur

'Goth Style' forumunda Slipknot tarafından 23 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce tasarım nasıl olmuş?

1. Bence muhteşem!

1 oy
    50.0%
  2. Daha iyi olabilirdi..

1 oy
    50.0%
  3. Bence çok saçma olmuş.

0 oy
    0.0%
  1. Slipknot

Slipknot Administratör

Arkadaşlar youtube üzerinden izlediğim Gothic Evi Turu adlı videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Aslında görmeniz gereken videolardan birisi olduğunu düşünüyorum. Gothic sanatını resmen konuşturmuş eleman.
    Video evin sahibinin kız arkadaşı tarafından çekilmiş ve açıklanmış. Aslında ingilizce anlatım olmasına rağmen evin görüntülerini izlediğinizde kelimelerin anlamsız olduğunun farkına varacaksınız.

Ev genel olarak siyah, kırmızı ve beyaz tonlarıyla oluşturulmuş. Evin sahibi kurukafa hastası aynı zamanda, inanılmaz çok seviyor. Hatta yatak odasında bile görmeniz mümkün.

Benim en çok masasındaki koltuk ve siyah yatak odası ilgimi çekti. Tek kelimeyle muhteşem bir tasarım bana göre. İlham verici bir ev. Tek beğenmediğim nokta çerçevelerdeki aile resimleriydi. Tabi herkesin görüş açısı farklı oluyor doğal olarak. Videoyu sonuna kadar izleyip yorumlarınızı paylaşırsınız artık.